Psychika ludzka, psychika człowieka, psychologia zdrowia psychicznego, psychika i zdrowie.

Forum psychika ludzka.

#1 2012-07-30 23:08:28

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 82
Punktów :   

Sprawdź te wskazówki, które pomogą Ci utrzymać zdrowie emocjonalne

Utrzymanie w ryzach zdrowie emocjonalne nie muszą być kłopotliwe lub "niemęskie". To może przynieść realne korzyści dla dni do codziennego życia.


Patrząc po zdrowie emocjonalne jest ważniejsze niż myślisz. Poczucie kontroli nad swoimi emocjami i utrzymując poziom stresu w dół może zabezpieczać przed depresji i innych zaburzeń psychicznych.
Online chirurgia

Odwiedź MOT man online chirurgii, która pozwala ludziom rozmawiać o swoich sprawach lekarzy anonimowo zdrowotnych, w tajemnicy, a w czasie rzeczywistym.

Sprawdź te wskazówki, które pomogą Ci utrzymać zdrowie emocjonalne.
Pobierz rozmawiać

Mówiąc o rzeczach, które są ważne dla Ciebie jest ważny pierwszy krok. Wielu ludzi nie są wykorzystywane do tego celu. Mówiąc otwarcie, może pomóc zbudować silniejsze relacje z ludźmi których Ci zależy i pomóc zachować swoje problemy w proporcji. Start, aby otworzyć się na tych najbliżej Ciebie i będziesz się łatwiejsze z czasem. "Porozmawiaj z kimś kto nie będą cię sądzić, a kto ma swoje dobro na sercu", mówi psycholog kliniczny Isabel Clarke.
Radzić sobie ze stresem

Miej oko na swoje złości i poziom stresu. Jeśli masz zły regularnie lub czuć agresywne, nadszedł czas, aby dokonać zmian. Jeśli ludzie mówią ci, że jesteś zbyt zły, są one prawdopodobnie rację. Gniew jest ujemny zużycie energii. Pozbyć się tej dodatkowej energii w sposób bardziej pozytywny, przechodząc do biegu, czyli jak głębokie ćwiczenia oddechowe. Zobacz Anger Management Więcej porad.
Uzyskać pomoc, gdy życie staje się trudne

Istnieje wiele źródeł pomocy dla radzenia sobie z problemami emocjonalnymi. Lekarz rodzinny jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Możesz być zaskoczony, jak wiele opcje są dostępne. Wiele obszarów mają teraz dostęp do komputerowego behawioralnej (CBT). Istnieją również infolinie telefoniczne, takie jak Samarytan na numer 0845 790 9090.
Przechowywać rutynę

Czasami życie może być nieprzewidywalne i może czuć się nieco zagubiony. Jeśli jesteś bez pracy, lub masz podzielić z partnerem lub nie masz dzieci mieszkających z tobą, możesz nagle mieć dużo wolnego czasu. "Zachowanie rutynowe jest ważne dla utrzymania w ryzach swoje emocje", mówi psycholog kliniczny Linda Blair. Spróbuj zorganizować swój dzień. Jeśli masz dużo wolnego czasu, wypełnij go z prac domowych, które już sens robić od dawna. Albo spróbuj hobby to wcześniej nie miał czasu, aby zrobić.
Nie pij zbyt wiele

Alkohol może czujesz się trochę lepiej przez krótki czas, ale zwiększa ryzyko depresji i jest potencjalnie uzależniające. Jeśli zdecydujesz się pić, nie należy przekraczać zalecanej granicy (nie więcej niż 3:57 jednostek dziennie dla mężczyzn).
Dodać do sensownych wyborów

Dowody wskazują, że utrzymywanie aktywne i zdrowe odżywianie ma pozytywny wpływ na zdrowie emocjonalne i fizyczne. Zmień swoje codzienne życie i zrobić miejsce dla jakiegoś ruchu i zrównoważona dieta. Jedzenie pięć porcji owoców i warzyw każdego dnia jest dobrym sposobem na rozpoczęcie. Zobacz Żywność i diety i przydatności do dalszych wskazówek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychika.pun.pl